U-News » Курйози » Пророцтво збулося: чоловік став мільйонером, пропустивши похід у бар
Всі новини

Пророцтво збулося: чоловік став мільйонером, пропустивши похід у бар

Том Стінсон, який переміг у популярній британській лотереї Omaze, тепер володіє розкішним будинком вартістю 2 мільйони фунтів стерлінгів, неподалік від морського узбережжя.

Житель графства Кент (Англія), Том Стінсон, ледь не упустив шанс стати володарем шикарного особняка і значного грошового призу від компанії Omaze, вирушивши в паб, коли його дружина Керол почула стукіт у двері. Про це пише Daily Star.

Чоловік, який переміг у популярній британській лотереї Omaze Million Pound House Draw, тепер володіє розкішним будинком вартістю 2 мільйони фунтів стерлінгів у мальовничому Девоні, неподалік від морського узбережжя. До головного призу додаються 250 000 фунтів стерлінгів готівкою, які пара зможе витратити на свій розсуд.

У будинку, який нагадує кадри з фільму, є все для комфортного життя: чотири просторі спальні, власний басейн із підігрівом і приголомшливий панорамний вид на пагорби та море. Коли представники Omaze повідомили про виграш, Том, за його словами, був у повному шоці:

"Не вірив своїм вухам. Пропустивши пінту в пабі, я став мільйонером — найкраще пиво, яке я так і не випив", — сказав британець.

Тепер у Тома і Керол, які раніше мешкали в скромному будинку з двома спальнями, є кілька варіантів: вони можуть залишитися в будинку, здавати його в оренду (вартість оренди в цій місцевості сягає 7 000 фунтів стерлінгів на місяць) або продати, отримавши значну суму.

Сім'я вже планує великі свята біля басейну для онуків, а сам Том упевнений, що цей виграш змінить життя не тільки для нього і Керол, а й для їхніх дітей та онуків. Подружжя хоче не тільки влаштуватися в новому будинку, а й створити "спадщину для дітей та онуків".

"До нас приїхала дочка, і ми відсвяткували цю подію, випивши пару пляшок шампанського і з'ївши велику порцію китайської їжі! Вряди-годи печиво з передбаченнями виявилося вірним", — додав британець.

Примітно, що Том уже давно підтримує благодійну організацію CALM, що допомагає людям справлятися з труднощами, і вважає, що його перемога — гарний привід ще раз підкреслити важливість ментального здоров'я.

Фокус


Читають Коментують
Кардіолог назвала найбільш небезпечний для серця алкогольний напій
47 327
Двійника Байдена знайшли у Дніпрі, і він - місцева знаменитість
38 965
Канадка знатно осоромилася, кидаючи букет нареченої
29 232
Названий по-справжньому шкідливий продукт при високому холестерині
25 774
"Такого я ще не чула". Українці обговорюють прізвисько Путіна
25 426
Садівниця на всі руки: Меган Маркл висміяли за неправдоподібне фото
19 427
Голова "Укрпошти", який отримує 500 тис. грн, палко розважався посеред Києва в мокрій білій тенісці
17 215
6 напоїв, які варто пити натщесерце для здоров’я і посилення метаболізму
14 599
У мережі кепкують з “іранської версії Симоньян”: з’явився кумедний мем
12 882
Вчені назвали ягоду, яка рятує від «тихого» раку кишечника
12 353
Небезпечні продукти для людей з високим холестерином назвали фахівці
12 071
Вчені назвали категорію людей, які все частіше хворіють на рак
10 760
Верхи на бойовій бджолі: відео з Ющенко, що летить бомбити Кремль, завірусилося у мережі
10 730
Згадала молодість: 103-річна жінка "замовила" чоловіка в будинок для людей похилого вік
0
Директор Сердючки, яка заспівала у Києві російською, вперше прокоментував скандал
0
Найбільш корисні спеції і приправи вибрав американський дієтолог
0
Росія vs НАТО: яка держава може стати першою ціллю – версія The Economist
0
Перша група крові виявилася найбільш небезпечною
0
Однією з перших піснями Сердючки у Києві обурилася актриса Калатай, яка сама виступає російською
0
П'ять простих правил допоможуть жити щасливо: корисні лайфхаки для спрощення життя
0
Дмитро Гордон на фото 36-річної давнини показав, який вигляд Софія Ротару мала в молодості
0
"Говорю акулі "фас": Пенсіонерка з Харкова з яскравими татуюваннями стала зіркою мережі
0
Як російські окупанти знущались над американським священником у Мелітополі
0
Єдиний кущ, який не можна садити біля дому: більшість і не здогадуються
0
Прем’єр Пакистану випадково написав «я презерватив» замість «я засуджую» в офіційній заяві
0
Брітні Спірс показала 18-річного сина Джейдена
0
Дивні звуки, запахи та слова: ніякові моменти під час сексу, про які не говорять, але вони трапляються з кожним

Це надзвичайно тілесний процес: звуки, запахи, пози тощо. І ...

Позбутися від мух вдома дуже просто: їх відлякує лише один запах

Мухи можуть бути відлякані запахом евкаліпта, що можна ...

Перевезення лежачих хворих: досвід родин і рекомендації медиків

У кожної родини, яка стикалася з лежачим родичем, є своя ...