Складно уявити світ без штучного інтелекту: такі віртуальні помічники встановлені навіть у смартфонах. ШІ допомагає в пошуку інформації, створенні розважального контенту. Проте корпорація Microsoft розробила Copilot – асистента, який служить не тільки для пошуку даних чи розваг, але й відкриває нові можливості для роботи та творчості.
Можливості Copilot
Компанія Майкрософт інтегрувала віртуального асистента у свої продукти. Це рішення на основі генеративного штучного інтелекту, які не тільки допомагають у вирішенні рутинних завдань, але й створюють абсолютно новий контент.
Електронний асистент на основі GenAI миттєво підготує популярні шаблони документів, що часто використовуються компаніями, звільняючи від потреби попереднього форматування.
Крім того, Copilot автоматично відформатує файли для зручного перегляду чи виконає інші завдання, що щоденно необхідні користувачеві. Дослідження довели, що, завдяки таким можливостям звільняється 10-25% часу, який можна витратити на креативні завдання, стратегічне планування чи аналіз даних.
Для генеративного штучного інтелекту нескладно створити фото, презентації, тексти чи навіть відеоролики. Як мінімум запропонований варіант може використовуватися як робоча чернетка, що дозволяє заощадити ресурси та прискорити процес розробки ідей.
Таким чином, Microsoft Copilot стає невід'ємним елементом сучасного робочого середовища, адаптуючись до різноманітних потреб і забезпечуючи інструменти для розвитку інновацій.
Продуктивні рішення для бізнесу
Віртуальний асистент на основі штучного інтелекту не просто запам’ятовує дії користувача та дозволяє швидко відтворити їх за необхідності. Copilot використовує власні алгоритми навчання та пошуку в мережі. Дуже зручною є особливість роботи помічника в діалоговому режимі. Вже зараз існує низка ефективних рішень для:
- аналітики інформації;
- пошуку взаємозв’язків;
- підвищення продуктивності;
- безпеки рішень.
Найпростіший приклад використання Microsoft Copilot, коли необхідно вчасно написати статтю на задану тематику, проте терміни стислі. В спеціальному вікні достатньо ввести тематику тексту, щоб статтю було створено за кілька секунд.
Користувач може ставити певні умови віртуальному асистенту, наприклад, орієнтуватися на певного автора. За необхідності текст буде доповнено картинками відповідного змісту.
Звісно, створений з нуля контент потребує перевірки. Copilot не припуститься помилок в текстах та правильно розставить розділові знаки, але деякі обмеження існують.
Поки що штучний інтелект не може сприймати гумор або сарказм, проте створений продукт гарантовано допоможе користувачеві, ставши хорошою ідеєю, базою. Детальніше дізнатися про можливості та обмеження в роботі Microsoft Copilot можна, звернувшись до компанії SoftwareOne. Оформте заявку для консультації та підтримки впровадження на офіційному сайті.