Оператори FPV-дронів 427-го полку безпілотних систем “Рарог” знищили радянський трактор Т-40 із саморобним бронюванням у районі Часового Яру, інформують речники підрозділу.
Техніка перевозила колоди, ймовірно, для зміцнення російських позицій. Водій встиг покинути кабіну до того, як моторний відсік трактора загорівся.
Інцидент стався поблизу Хромового, що на трасі між Бахмутом і Часовим Яром. Броньовані трактори та інша подібна техніка використовується для інженерних робіт. Втрата кожної такої машини ускладнює логістику окупантів.
Останні новини: У Нідерландах пропалестинські протестувальники перервали виступ міністра оборони, п’ятеро затриманих (ВІДЕО)
Полк “Рарог” сформовано на базі підрозділу 24-ї ОМБр у 2023 році. Навесні 2025-го підрозділ увійшов до складу проєкту “Лінія дронів”, метою якого є створення суцільної безпілотної зони на передовій.