Законопроєкт про скасування спецпенсій прокурорам, прийнятий у першому читанні у Верховній Раді, не отримав схвалення профільного комітету перед відправкою на друге читання.
Про це повідомив народний депутат Данило Гетманцев у Telegram.
За словами Гетманцева, попри те, що керівництво Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів виступало з підтримкою законопроекту, рішення не було прийняте.
Гетманцев зазначив, що розглянути законопроєкт з доопрацюваннями можуть вже наступного тижня, на черговому засіданні Комітету з соціальної політики.
Нагадаємо, у квітні Верховна Рада з другої спроби підтримала законопроєкт про пенсійне забезпечення працівників прокуратури, до цього в березні народним обранцям забракло голосів для ухвалення проєкту у першому читанні.
Законопроєктом пропонується призначати прокурорам пенсію за вислугу років після їх звільнення з органів прокуратури, а також передбачити, що пенсії для силовиків та працівників прокуратури перераховуються із урахуванням зростання грошових доходів населення в Україні та зростання споживчих цін на коефіцієнт збільшення.