На благодійному аукціоні продали картину із зображенням оголеного путіна (фото)

На аукціоні сучасного мистецтва Herman's у Дубліні картину ірландського художника Шейна Беркері «Оголений чоловік» продали за 2200 євро. Усі кошти перерахують на допомогу Україні.

Про це пише The Times, інформує Конкурент.

На картині зображено оголеного чоловіка, схожого на російського президента аолодимира путіна.

Однак художник перестраховується і не називає імені: «Можливо, я зайве перестраховуюсь, не називаючи його імені, але всі можуть здогадатися, хто це».

«Викликає дивне відчуття знайомого й водночас чогось дивного. Оксамит оголеного тіла різко контрастує з деспотичним зморшкуватим обличчям», – йдеться в описі картини.

«Ця робота нагадує, що зображена особа є простим чоловіком. Вона підкреслює, наскільки абсурдно, що стільки людей гине через його рішення», – зазначає автор.

Отримані на аукціоні гроші художник японсько-ірландського походження пожертвує Червоному Хресту. Представники аукціонного будинку Herman's скасували аукціонний збір, до загальної суми також додалася комісія покупця. Загалом Україні передадуть 2 876 євро та 50 центів. Покупець картини забажав залишитися невідомим.

30-річний Шейн Беркері – художник із Дубліна, робота якого зосереджена на зображенні людської форми. У 2015 році він, ще студент Національного коледжу мистецтв і дизайну, намалював оголеного директора коледжу після демонстрацій студентів, які були незадоволені умовами навчання та проживання.

Новости по теме: