U-News » Суспільство » Наснилися змії? Про що попереджає такий сон: значення і тлумачення
Всі новини

Наснилися змії? Про що попереджає такий сон: значення і тлумачення

У реальному житті багато людей побоюються цих рептилій, адже більшість з них дійсно здатні завдати шкоди здоров'ю і навіть загрожувати життю. Тому і те, до чого сняться змії, ми часто інтерпретуємо як загрозу, небезпеку, щось негативне. Але поспішати з висновками не варто, оскільки асоціації людини з реальним чином цих плазунів не завжди проєктуються на значення нічних мрій, в яких вони з'являються. При тлумаченні таких сновидінь потрібно враховувати масу нюансів, подробиць.

Змія в культурі і міфології

З давніх часів вона була одним з головних учасників магічних ритуалів у різних народів. Це один з найцікавіших, складних і суперечливих символів, адже крім того, що ця рептилія асоціювалася з руйнуванням, страхом, небезпекою і навіть смертю, вона ж уособлювала мудрість, спритність, силу розуму, родючість. Більш того, цей плазун вважається стражем щастя і благополуччя.

У міфах вона теж мала двояке значення. З одного боку, вона здатна змінювати шкіру, що символізує воскресіння, переродження. З іншого боку, рептилія асоціюється зі смертю, знищенням. Та й те, до чого сняться змії, теж може означати різне, і залежить це від того, яким саме чином вони є уві сні.

Вони одночасно виступають символом запліднювального чоловічого початку і здатності давати потомство, властивої жіночому початку. До того ж ці плазуни мають такі якості, властиві жінкам, як непередбачуваність, хитрість, загадковість, відмінно розвинена інтуїція.

З давніх-давен вони вважалися двостатевими, тому що в міфології вони виступали божествами, здатними породжувати собі подібних. Наділялися вони і можливістю бути провідниками між живими і мертвими. Знайшли своє місце вони і в літературі, живописі, і пов'язано це багато в чому з тим, що в усі часи люди, відчуваючи страх перед цією рептилією, проте, відчували внутрішнє бажання поклонятися їй.

Тому, побачивши її уві сні, не варто відразу лякатися, вважаючи, що це обов'язково до біди. Зі значеннями таких мрій потрібно ознайомитися докладніше. Як і сама вона, тлумачення їх може бути суперечливим і неоднозначним.

До чого сняться змії: загальне значення

Всупереч тому, що багато сновидців очікують будь-якого зла, побачивши такий сюжет, він символізує нерозкритий потенціал, можливості людини, в тому числі його здатності пізнавати щось загадкове і таємниче, бачити суть речей і явищ.

З іншого боку, багато сонники і тлумачі снів говорять про те, що потрібно проявити максимальну обережність і проаналізувати своє оточення, побачивши рептилію в нічних мареннях. Не виключено, що небезпека криється не в людях, а будь-яких обставин, які трапляються або можуть трапитися найближчим часом, в тому числі і за участю самого сновидіння.

До чого сняться маленькі змії?

Розмір плазуна має значення, будучи важливим знаком. Побачити дрібних рептилій в сновидінні – означає, що людина проявляє зайву доброту, довірливість до тих, хто пізніше може не тільки повернутися до нього спиною, але і зробити підлість, наприклад, почавши обмовляти, пліткувати про нього. Говорячи про те, до чого сняться маленькі змії, Тлумачі трактують їх як провісників прихованої небезпеки, що полягає в тому, що сновидіння навмисно хтось здатний ввести в оману, обдурити. В результаті він може опинитися в світі ілюзій, що потім обернеться для нього неприємностями.

Сімейним людям такий сюжет може вказувати на те, що потрібно звернути увагу на відносини між членами сім'ї, подружжям. Не виключено, що протягом тривалого часу люди ігнорують проблеми, конфлікти, що здаються несуттєвими. Але обернутися це може великими скандалами, які здатні привести не тільки до погіршення обстановки в будинку, але і до розриву відносин в сімейній парі.

Чи не занадто позитивне значення має і те, до чого сниться велика змія, оскільки найчастіше вона віщує появу в житті людини ворога, і, можливо, не одного. Чим вона більша, тим небезпечніше ворог, і тим менше шансів, що сновидцу вдасться здолати його. Але, якщо рептилія не проявляє агресії, а, навпаки, проявляє послух, прихильність до людини, можна очікувати придбання або інших позитивних подій в його реальному житті.

Ще одним тлумаченням такого сюжету може виступати хвороба.

До чого сниться багато змій?

Залежно від деяких обставин значення такого сновидіння можуть бути наступними:

 • Якщо людина проходила в тому місці, де знаходилося багато плазунів, це сигнал до того, що найближчим часом він буде відчувати страх;
 • Згорнулися в клубок, вони попереджають про те, що найближчим часом сновидец може зіткнутися зі плітками, інтригами, спрямованими проти нього. Це значення, до чого сниться багато змій, не найприємніше, але йому варто придивитися до людей, які його оточують. Серед них може виявитися багато заздрісних, недоброзичливих людей, які в будь-який момент готові доставити йому масу неприємностей, проявивши підступність, хитрість, брехня, лицемірство. Не виключено, що результатом стане розорення людини або інші серйозні наслідки;
 • Якщо сняться змії, до чого це, підкаже і їх форма, зовнішній вигляд. Будучи незвичайними, вони говорять людині про те, що йому не слід опускати руки перед обличчям неприємностей. Їх потрібно не тільки стійко прийняти, але і впевнено боротися з ними, проявляючи сміливість і рішучість. Це допоможе впоратися з усіма негараздами.

До чого сниться біла, чорна змія?

Колір Рептилії теж має чимале значення, і тлумачення нічних мрій в залежності від цієї характеристики може істотно змінюватися. Наприклад, до чого сниться біла змія, може означати, що сновидіння чекає везіння, удача, але розраховувати на те, що це буде довготривале явище, не варто. Йому слід запастися терпінням і бути готовим до того, що доля дасть шанси і можливості, якими йому потрібно встигнути скористатися, щоб отримати дійсно значущі для свого життя результати.

Різні сонники говорять про те, до чого сниться змія білого кольору, і що в цілому цей сюжет обіцяє позитивні зміни. Вона є символом добра, чистоти, життєвої мудрості. Можливо, людині доведеться пережити період оновлення, духовного перевтілення, але не виключено, що зміни будуть полягати безпосередньо в матеріальному плані. Не виключено, що йому доведеться почати нове життя, відмовившись від старого, щоб знайти щастя. У будь-якому випадку йому необхідно бути готовим до того, що від нього будуть потрібні якісь зусилля, сила духу, мудрість, терпіння, щоб досягти бажаних результатів.

Не настільки позитивну трактування має те, до чого сниться чорна змія, яка, на думку багатьох провидців символізує стан душі, здоров'я, енергетики людини. Чим вона більша, тим більше негативний забарвлення матимуть Майбутні події в його житті. Якщо плазун обвиває шию сновидіння, потрібно придивитися до поведінки близької людини – не виключено, що саме від його вчинків він і постраждає.

Колір Рептилії може бути попелястим, і це може трактуватися як плітки і колотнечі, які готують заздрісники. Якщо уві сні сновидець тримав її в руках, недоброзичливця слід пошукати серед тих, хто частіше за інших намагається давати йому поради, брати активну участь в його житті.

Те, до чого сниться жовта змія, теж є частим питанням, оскільки такий сюжет досить поширений. Він теж застерігає від дій заздрісників, їх витівок, але і говорить про те, що і сама людина не «промах», і також готовий діяти будь-якими методами, щоб здолати ворогів. Не варто вдаватися до крайніх заходів – чинити потрібно рішуче, але обдумано і в рамках здорового глузду, щоб відстояти свої інтереси і не дати злостивцям нашкодити сновидцу.

Крім того, сон про жовтого плазуна може сигналізувати про ризик для здоров'я через придбаних заразних захворювань. Запобігти цьому дозволить обережність у всіх сферах життя.

До чого сниться, що вкусила змія?

Багато що залежить від обставин і від того, хто саме піддався укусу:

 • Своє трактування такому сюжету давала Ванга. На її думку, те, до чого сниться змія кусає, означає, що людина буде втягнутий в серйозний скандал, якщо нападала вона саме на нього. Але, якщо йому вдалося вбити рептилію, ніякі витівки ворогів успіху не матимуть;
 • Тлумачення такого сюжету давав і Міллер. Згідно з ним, до чого сниться укус змії, якщо вона напала на іншу людину, означає, що сам сновидец може стати джерелом неприємностей для кого-то. Він здатний завдати образу, яка обернеться припиненням дружби, близьких відносин. Слід контролювати свою поведінку, і тоді вдасться уникнути таких негативних наслідків;
 • В сонник Менегетті мова йде про іншу обставину. Так, якщо укус приснилася змії припав на її ж хвіст, це говорить про те, що сновидець в реальному житті виконує одні і ті ж дії, можливо, робить одні і ті ж помилки, які не дають йому йти вперед, змушуючи ходити по замкнутому колу. Такий підхід не принесе позитивних результатів, не дозволить розвиватися, досягати цілей, тому потрібно перестати діяти так, і взяти курс на нові досягнення і вчинки.

У багатьох сонниках йдеться про те, до чого сниться напад змії, і трактування більшості з них зводиться не тільки до присутності в житті людини злостивців, а й до ризику захворіти. Хвороба наздожене того, хто став жертвою Рептилії, тому необхідно звернути увагу на такий сюжет і приділити увагу своєму здоров'ю. Таке сновидіння може означати і те, що людину мучить совість за якісь свої вчинки або в даний період свого життя він робить спроби впоратися з труднощами, але поки марно.

До чого сниться вбити змію?

Якщо врахувати, що вона в сновидіннях часто уособлює зло, неприємності, ворогів, перемога над нею асоціюється з здоланням всіх труднощів. Таке тлумачення дає даному сновидінню і Ванга. Значення того, до чого сниться вбити змію, полягає в тому, що сновидець зуміє підключити всі свої сили і внутрішні ресурси для того, щоб впоратися з проблемами. Якщо буде потрібно, він зможе і попросити допомоги у кого-то, і він її отримає, що посилить його позиції.

Як Ванга, так і Цвєтков стверджують, що такий сон обіцяє не тільки перемогу над неприємностями, але і відступ ворогів, які намагалися завдати шкоди. Крім того, людині вдасться не заплямувати свою репутацію, гідно вийшовши зі скрутного становища.

Якщо сниться, що змія сновидіння кусає, після чого він її вбиває, це означає, що недоброзичливці, можливо встигнуть доставити йому деякі неприємності, але перемога все одно буде за ним. Здолати її перед нападом-значить, що йому вдасться дізнатися про темні задуми ворогів ще до того, як вони почнуть втілювати їх в життя, попередивши негативні наслідки.

Побачити ж уві сні вже мертву рептилію-сюжет, який може говорити про прийдешню серйозної хвороби. Його не слід залишати без уваги, оскільки захворювання здатне мати важкі наслідки, аж до трагічного результату. Не виключено, що загроза може підстерігати не з боку недуги, а полягати в якихось інших обставинах, які можуть спричинити за собою вельми сумні наслідки. Інша варіація такого сновидіння-небезпека загрожує комусь із близьких.

До чого сняться змії чоловікові?

Найбільше представникам сильної статі подобається тлумачення такого сюжету, наведене Фрейдом. Воно свідчить, що чоловік, який побачив в нічних мареннях рептилію, знаходиться у відмінній чоловічій формі і готовий до нових і нових подвигів в інтимній сфері. З іншого боку, є тлумачення, яке попереджає сновидіння, що в своєму бажанні урізноманітнити особисте життя він здатний вступити в гомосексуальні або бісексуальні відносини.

Є і кілька інших значень, до чого сняться змії чоловікові:

 • Якщо вона його вкусила, не виключено, що у сновидіння з'явився суперник, який здатний зруйнувати його нинішні відносини;
 • Рептилія, що напала на жінку, говорить про те, що вона викликає у чоловіка сексуальний інтерес;
 • Приснилося шипляче плазун – провісник появи в житті сновидіння красивою, але підступної спокусниці, яка може зіграти в ній як позитивну роль, так і не дуже;
 • Якщо уві сні Рептилія переслідує чоловіка, йому варто проаналізувати, чи вірна йому його обраниця;
 • Іноді представників сильної статі цікавить, до чого сняться змії в будинку, і означає такий сюжет, що сновидіння під приводом доброзичливості відвідають люди, які насправді можуть замишляти проти нього недобре;
 • Цілий зміїний клубок, виявлений в машині людини уві сні, попереджає, що потрібно бути обережніше на дорозі, інакше може трапитися ДТП;
 • Знайти такий на роботі - до можливих неприємностей у професійній діяльності, причиною яких можуть стати і колеги, партнери по бізнесу.

Якщо змії привиділися уві сні дружині чоловіка, це хороший знак, який обіцяє зміни на краще в їх відносинах, якщо одна з них зайняла його місце. Йому ж самому побачити рептилію, яка розмістилася на його дружині зверху – теж означає отримати хороші новини, що полягають в швидкому поповненні в сім'ї, і, швидше за все, народиться хлопчик.

До чого сняться змії жінці?

Такий сюжет може бути продиктований психологією матері, надмірно переживає за свою дитину. У цьому варто задуматися про те, наскільки обгрунтовані її побоювання, що стосуються того, що її чаду скрізь і всюди загрожує небезпека.

Але є й інші тлумачення, до чого сниться змія жінці:

 • Якщо приснилося, що плазун вкусило сновидицей, будучи мертвим, може виявитися, що в її оточенні є брехливий і лицемірний друг, через що їй належить постраждати;
 • Побачена в сновидінні Рептилія, що знаходиться позаду дитини і шипляча, говорить про те, що, швидше за все, жінці доведеться відмовитися від якихось своїх задумів, витівок заради власного благополуччя. Але в цій ситуації слід ретельно все зважити-удаване благо може обернутися обманом;
 • Буквально прикувати свій погляд до плазуна-такий сюжет теж має своє значення, до чого сняться змії жінці, особливо якщо вона не може протистояти своїй завороженості рептилією. Не виключено, що її чекають неприємності, в тому числі організовані кимось із близьких або колег. Але їй вдасться впоратися з труднощами, закликавши на допомогу щирих друзів, а, можливо, і закон.

Трактування, до чого сниться змія дівчині, може полягати в тому, що вона готова до серйозних стосунків і зараз знаходиться в пошуках гідної кандидатури на роль супутника життя. Якщо жінка бачить в сновидінні, що в її ліжку плазун замість її коханого, це може передвіщати позитивні зміни в особистому житті з партнером.

Про те, що означає його поява уві сні, говорили багато провидці, думку яких можна довіряти.

До чого сниться змія за сонником Нострадамуса?

Він розглядав її як символ підступності, зла, гріхопадіння, орієнтуючись на біблійну історію, пов'язану з Адамом і Євою. В цілому те, до чого сняться змії уві сні, він трактував як негативний знак. Провидець вважав, що, якщо в нічних мареннях Рептилія повзе, потрібно проявляти особливу обережність у всьому в рік Змії. Цей час може стати для сновидіння неблагополучним, і саме в цей період для нього велика загроза зіткнутися з великими неприємностями і втратами. І не виключено, що допомоги йому дочекатися буде нізвідки.

До чого сняться змії в тлумаченні Ванги?

Вона розділяла думку Нострадамуса про те, що таке сновидіння є не найкращим ознакою.

Провидиця давала такі трактування подібним мріям в залежності від обставин, якими вони супроводжувалися:

 • Повзе Рептилія по землі виступає вісником протистояння ворогам, які спочатку діяли втемну, але з часом ризикнуть відкрито продемонструвати свої не найдобріші наміри. Якщо в сновидінні плазун було отруйним, здолати ворогів навряд чи вдасться, а якщо неотруйним, то це цілком вийде зробити. Більш того, у другому випадку його дії можуть обернутися проти нього ж;
 • Якщо приснився клубок змій, варто побоюватися розчарування в людині, якого сновидець вважає близьким для себе. Якщо так і станеться, не слід шукати провину за його вчинки в собі. Злий умисел-вибір саме цієї персони, і він не пов'язаний поведінкою того, по відношенню до кого він буде спрямований;
 • Згорнута кільцем Рептилія-сигнал про те, що злостивці чекають відповідного моменту для нанесення удару;
 • Якщо плазун здавлює шию людини, потрібно бути готовим до неприємностей. Не виключено, що прийдуть погані новини про здоров'я когось із близьких. Хворому може знадобитися допомога сновидіння, і бажано, щоб він знайшов можливість надати йому її.

Негативне тлумачення Ванга давала і про те, що означає Змія, приснилася в будинку, і означає Це, на її думку, що будь-які неприємності можуть статися наяву в ньому ж. Тому потрібно по можливості найближчим часом не залишати житло без нагляду і проявляти максимальну обережність, перебуваючи в ньому.

До чого сниться змія за сонником Міллера?

Цей провидець теж вважає, що такий «нічний гість» є передвісником негативних подій в житті сновидіння.

Залежно від обставин він вказував на такі можливі значення даного сновидіння:

 • Укус мертвої Рептилії попереджає про наявність в оточенні лицемірного друга, через якого у сновидіння можуть бути проблеми;
 • Звиваються і нападники на людину плазуни приходять в сновидінні, щоб передбачити, що він ризикує зробити вчинки, що тягнуть за собою докори сумління в майбутньому;
 • Якщо Рептилія кусає і обвиває тіло сновидіння, потрібно остерігатися підступів недоброзичливців або хвороби;
 • Вбити уві сні змію означає, що людина зуміє здолати ворогів і їх підступи не зможуть істотно нашкодити йому. Таке ж значення має сновидіння, в якому він тримає її в руках;
 • Бачити, як діти грають з плазунами-означає розгубленість, нерозуміння того, хто в оточенні є ворогом, а хто другом;
 • Якщо приснилося, що волосся перетворилися в цих рептилій, це означає, що не слід применшувати значення поточних подій. Згодом вони можуть вилитися в серйозні проблеми;
 • А ось те, до чого сняться змії в воді, значення має позитивне - на зміну тривожності, неспокою і печалі прийдуть радість і спокій;
 • Набувають незвичайні обриси Рептилії теж не обіцяють негативного результату подій. Якщо в житті і настане смуга невдач, то сновидцу вдасться швидко і без втрат впоратися з труднощами. Але для цього людині доведеться докласти зусиль.

До чого сняться змії по Фрейду?

Всім відомо, що багато його інтерпретації мають сексуальне підґрунтя. Це так і у випадку з даними плазунами:

 • Якщо вони є уві сні жінці, значить, слід чекати змін у відносинах з партнером. Якими вони будуть, багато в чому залежить від самих людей;
 • Полювання на рептилію в нічних мареннях-провісник бурхливого інтимного життя;
 • Милуватися нею уві сні-означає відкритість до експериментів в сексуальній сфері;
 • Якщо сновидець тікає від неї уві сні, це означає, що у нього є проблеми в цій області, за вирішення яких він взятися боїться.

До чого сниться змія по сонником Цвєткова?

Провидець дає цьому тлумачення, схоже з інтерпретацією своїх колег. Він теж говорить про те, що повзе в бік сновидіння Рептилія – провісник хвороб або проблем, за якими будуть стояти недоброзичливці. Розділяє він і думку про те, що вбивати її – значить, зуміти побороти неприємні обставини.

Не варто засмучуватися, якщо приснилася змія. Значень тому є багато, в тому числі вони можуть бути і позитивними. І навіть якщо це не так, людина отримує застереження, а це вже чималий крок у бік вирішення проблем.

Читай U-News в Google News
Додати коментар
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Читають Коментують
24-річний хлопець одружився на 61-річній бабусі: як виглядає пара
33 448
"Омикрон" не пройдет: сети впечатлило фото бабушки в необычной "маске" в метро Харькова
21 276
На Рівненщині рибалка спіймав гігантську щуку
20 130
В Киеве парочка копов уединилась в туалете и сломала раковины: видео
18 003
Собака "уронила" ведущую новостей в прямом эфире
16 031
У Канаді дівчина влаштувала фотосесію на даху потопаючої машини
14 126
Курьез: в Днепре ковром решили утеплить фасад многоэтажного дома
12 502
Високий цукор у крові: ознаки у роті вкажуть на початок діабету
12 447
Российского музыканта оставили без трусов на украинской таможне
11 700
Забавные ситуации, когда люди внезапно столкнулись со своими двойниками
11 692
С помощью ведра и одеяла: сеть рассмешил сервис в поезде Одесса — Черновцы
11 611
Японский доктор предложил средство для снижения высокого кровяного давления
11 140
Медик назвал самый вредный завтрак для сердца и поджелудочной железы
10 338
Ограбление суда во Львове: из кабинета судьи похищено 120 тысяч долларов
11
«Кінець епохи бідності». Соцмережі глузують з ідеї радника Зеленського про картки на продукти
10
Российского музыканта оставили без трусов на украинской таможне
7
Одесская "Барби" заявила, что может покидать тело
4
Житель Харкова зробив тату із портретом Порошенка на сідницях
4
В Киеве парочка копов уединилась в туалете и сломала раковины: видео
3
Терпению России пришел конец: Лавров угрожает ответом на отказ закрыть двери НАТО для Украины
2
Лень одолела: Киевлянин выбросил елку с балкона последнего этажа многоэтажки
2
Обязательный техосмотр автомобилей в 2022 году: кого коснется и во сколько обойдется
2
Lada оконфузилась с выпуском самой богатой версии. Отказывают приборы
2
Гейтс предупредил мир о пандемиях «пострашнее COVID-19»
1
На Рівненщині рибалка спіймав гігантську щуку
1
Экономная женщина приучила семью пользоваться многоразовой туалетной бумагой. Как она выглядит
1