Сантехніка в домі потребує регулярного догляду та обережного ставлення, адже її легко зіпсувати.
Однією з найчастіших помилок, якими "грішать" господині, за словами сантехніків, є виливання у раковину на кухні кип’ятку. Робити це категорично забороняється, адже наслідки можуть бути плачевними. Є тільки один правильний спосіб зливати дуже гарячу воду, наголошують спеціалісти.
Однак це далеко не єдиний спосіб зіпсувати своїми ж руками сантехніку в домі. Ще одна популярна проблема — використання непідходящих засобів для очищення кранів та змішувачів. Деяка побутова хімія зовсім не універсальна і для металу вона не підходить, повідомляє pixelinform. Про які саме засоби йдеться, розповідаємо далі.
Коли господині вирішують вивести вапняний чи інший наліт, не уточнивши перед цим, для яких поверхонь підходить певний склад, то можуть зіпсувати зовнішній вигляд кранів. Тому, перш ніж обробити блискучий кран або металеві полички у ванній кімнаті, потрібно почитати, що з цього приводу думає виробник побутової хімії. Може виявитися, що засіб добре справляється з вапняком, але з деякими неприємними наслідками. Наприклад, виріб може потьмяніти, з’являться подряпини або плями, які замаскувати й тим більше вивести буде просто неможливо.
Тому потрібно пам’ятати, що будь-яка хімія, яка призначена для чищення раковин та унітазів, не може бути використана для упорядкування металевих виробів, у тому числі ванни. Основним компонентом таких засобів є кислоти, що залишають на блискучій металевій поверхні помітні сліди. Також під забороною абразивні речовини, які на блискучій поверхні залишають подряпини.