У Чорнобильській зоні відчуження на території Київської області показали неймовірне природне явище
У Чорнобильській зоні відчуження на території Київської області показали неймовірне природне явище — йдеться про замерзлі тумани. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, яке було опубліковано прес-службою Чорнобильського заповідника на його ресурсах, передають Коментарі.
За словами екологів, ці красиві дрібнозернисті кристали - це замерзлі тумани, які замість звичних росяних крапель накривають крижаним блиском все навколо - гілки, траву, старе листя, ще не зірвані вітром павутиння.
І відразу пейзаж - зі звичного сумного пізньоосіннього - перетворюється на казковий і нереальний. Але навряд чи надовго. Навіть листопадне сонце може легко розтопити паморозову красу.
Нагадаємо, що в Подільському районі української столиці на території Контрактової площі з'явилися неймовірні дерева — там висадили долину сакур, які почнуть цвісти навесні. Про це стало відомо з офіційного повідомлення комунального підприємства щодо зелених насаджень району.
За словами комунальників, 25 дерев сакури сорту Kanzan висадили спеціалісти КП Подільського району.
Японські сакури у столиці почали активно висаджувати на зміну холодостійким деревам. Адже через глобальне потепління зимові морози у столиці слабшають з кожним роком — 1 січня у Києві вперше за 143 роки спостереження середньодобова температура повітря становила 10,3°С. Торік у січні пригріло так сильно, що навіть у деяких районах міста сакури почали цвісти.
Метеликів "Павиче око" та квітучу сакуру 3 січня кияни помітили на Осокорках. Розцвіли дерева та у парку "Наталка" на Оболоні. Тоді гендиректор Київського зоопарку Кирило Трантін повідомляв, що погода була як у квітні. Однак додав, що глобальне потепління – не найкраще явище. Тому що це може спричинити посуху в частині регіонів.