U-News » Суспільство » Прокляття переможця: чому люди, які виграли мільйонні особняки, поспішають їх продати
Всі новини

Прокляття переможця: чому люди, які виграли мільйонні особняки, поспішають їх продати

Компанія Omaze проводить розіграші, даючи людям шанс виграти будинки вартістю в кілька мільйонів фунтів стерлінгів практично за безцінь. Переможці також отримують гроші, щоб оплатити різні витрати.

Після того як переможці розіграшу Omaze отримують будинок вартістю в кілька мільйонів фунтів стерлінгів, на них чекає неприємний сюрприз, який, на думку експерта, пояснює, чому більшість із них вирішують його продати. Про це пише Фокус.

Більшість переможців розіграшів Omaze продають свої дорогі особняки менш ніж через рік після виграшу. Експерт Девід Адамс вважає, що знає чому. Omaze співпрацює з благодійними організаціями, проводячи розіграші зі збору коштів, даючи людям шанс виграти будинки вартістю в кілька мільйонів фунтів стерлінгів практично за безцінь. Переможці також отримують гроші, щоб оплатити різні витрати. Однак лише деякі вирішують жити у своїх нових будинках постійно.

За словами Девіда Адамса, глави компанії David Adams Luxury Property, це відбувається тому, що рахунки, які приходять за такі будинки, просто захмарні і ледь покриваються грошовим призом.

Експлуатаційні витрати на багато з цих об'єктів можуть становити 100 000 фунтів стерлінгів на рік, і зі зростанням вартості життя вони тільки зростають. Якщо ви звикли жити у звичайному будинку, де ви платите кілька сотень фунтів на місяць за електрику, можливо, кілька тисяч на рік у вигляді податку, то для вас буде величезним шоком, коли вони отримають перший рахунок на 20 000 або 30 000 фунтів. Це абсолютно нераціонально, і в цей момент багато хто вирішує, що це не для них, — сказав він.

У серпні повідомлялося, що з 14 переможців конкурсу Omaze тільки троє досі живуть у будинку, який вони виграли. Ще один був зданий в оренду.

Овдовіла бабуся Джун Сміт, як повідомляється, відвідала виграний нею особняк вартістю 4,5 млн фунтів стерлінгів у Корнуоллі всього один раз, перш ніж вирішила виставити його на продаж. Вона заплатила 25 фунтів стерлінгів за участь у конкурсі та отримала будинок без іпотеки, а також оплатила гербовий збір і юридичні послуги.

Уттам Пармар був ще однією людиною, яка зважилася на продаж. Він також витратив 25 фунтів стерлінгів, а в підсумку отримав корнуолльський особняк з чотирма спальнями і панорамним видом вартістю 3 млн фунтів стерлінгів. За його словами, він і його дружина Ракі, не могли дозволити собі утримання будинку.

Мерилін Пратт вирішила продати будинок вартістю 2,9 млн фунтів стерлінгів, який вона виграла у Фулгемі лише вісім місяців по тому. Вона та її чоловік Девід вирішили залишитися у своєму будинку з двома спальнями, в якому вони живуть уже 40 років.

Додати коментар

Читають Коментують
Тимошенко з грошима у пакеті Нової пошти: директор Укрпошти відреагував дуже іронічно
26 823
Жінка замовила іграшку у вигляді своєї собаки, але результат розсмішив не тільки господиню собаки, але і її гостей
23 258
Вчені назвали найкорисніший в світі овоч, який бажано їсти щодня
19 812
Вчені назвали категорію людей, які все частіше хворіють на рак
18 157
Знизити цукор у крові на 35% допоможе цей сік
12 607
Дівчина купила найгіршу хату в селі за $3 тисячі: вона стояла порожньою 7 років, а що тепер
12 207
Ірина Дерюгіна розповіла, хто познайомив путіна з Кабаєвою
11 480
П’ять рослин, які потрібно посадити у будинку: поглинають негативну енергію
11 365
Підвищений холестерин: 3 продукти знижують його найефективніше
10 338
Детоксикація організму: які напої очищають печінку
10 182
«Господи, допоможи»: Новини про Тимошенко викликали сплеск мемів серед українців
9 263
Що станеться з організмом, якщо відмовитись від кави
9 093
Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95"
8 290
«Господи, допоможи»: Новини про Тимошенко викликали сплеск мемів серед українців
3
Це зрада: чоловік подав до суду на ресторан, де його з коханкою зняли на відео
2
Валерій Жидков зізнався, чому насправді покинув «Квартал 95‎»: комік розкрив, де зараз живе
1
Пенсійна надбавка зникла: чому судові виплати втрапили у "бюджетну пастку"
1
Тимошенко з грошима у пакеті Нової пошти: директор Укрпошти відреагував дуже іронічно
1
Росіяни перетворили ЗАЕС на навчальний полігон: у ЗСУ показали, як зараз виглядає станція
1
Учень із ножем напав на вчительку та однокласника у школі Києва: стали відомі подробиці
1
Українська біженка розкрила несподівані мінуси життя у Швейцарії
1
Україна таємно отримала новітні ЗРК для боротьби з дронами: що відомо про зброю
1
1418 днів — довше ніж війна СРСР з Третім Рейхом: які причини такої тривалості
1
В Африці у гірської горили народилися неймовірно рідкісні близнюки
1
Не лише українська кров: прізвища, що вказують на іноземне походження ваших предків
1
277 літрів Pepsi: зізнання британської студентки шокувало мережу
1
Вчені назвали вік, коли чоловіки хочуть сексу найбільше: результати вас сильно здивують

Існує стереотип, що сексуальне бажання неминуче згасає з ...

Метод 5 речей: у вашому будинку завжди буде лад

Підтримувати порядок у будинку може бути важко з багатьох ...

Те, як ви готуєте їжу, може нашкодити здоров'ю, і мова не про смажене чи жирне

Нікого не здивуєш твердженням, що здоров’я людини прямо ...