Український режисер і продюсер Олег Боднарчук в інтерв'ю kp.ua зізнався, коли його стосунки з Олею Поляковою та її командою перестали бути «приязними».
У 2023 Боднарчук проаналізував інтерв'ю, яке Полякова дала журналістці Раміні Есхакзай. Режисер тоді зазначив, що Полякова «все своє життя паразитувала на поганому смаку великої кількості української аудиторії».
У відповідь продюсер Полякової Михайло Ясинський заявив, що слова Боднарчука це — «звичайний хайп».
Між нами пробігла чорна кішка. Причому у нас були прекрасні приятельські відносини з Михайлом, з Олею ми були знайомі, навіть працювали на якихось шоу. Вперше ми поцапалися, коли на проєкті „Як дві краплі“, де я працював режисером і в якому перемогла Оля, мені стали відомі факти нечесного голосування і виявилося, що насправді міг перемогти Дантес. Я, як завжди, написав про це пост і отримав погрози від Ясинського про звернення до суду. Ніякого суду не було. Пройшло багато часу, і ми почали нормально спілкуватися», — зазначив Боднарчук.
Він посварився з Поляковою і після того, як підтримав Оксану Білозір.
«Пізніше виникла ситуація, коли на початку війни Оля заспівала пісню на музику Скорика. На цю ж мелодію вже давно була пісня в Оксани Білозір, і співачка одразу вийшла в публічний простір з інформацією, що ніхто з боку Полякової не узгодив з сім'єю Скорика питання авторських прав. У відповідь Оля написала пост, де публічно дуже образила Оксану Білозір. Я взяв на себе сміливість і під цим постом запитав: а реально, що з правами? Тобто якщо з ними усе в порядку, то чому не можна перейти з емоційної дискусії у суто правову? Це мені не вибачили.
І з того часу наші стосунки перестали бути приязними, ну це, м’яко кажучи. Оля вилучила пісню на музику Скорика зі свого репертуару, але провини ніхто не визнав, вибачень перед Оксаною і сім'єю композитора теж не було. Ви запитаєте мене: навіщо тобі це потрібно? Чому ти лізеш в чужі справи? Навіщо псуєш стосунки з впливовими людьми шоубізнесу? Я не маю відповіді на ці питання. Єдине можу сказати: це інстинкт, я так відчуваю. Коли я читав образи в бік Оксани Білозір, з якою ми, до речі, навіть не знайомі, в мені щось кипіло, здавалося, що я зараз вибухну. Потім Оксана під моїм постом в її захист написала: дякую! Це було неочікувано і приємно, наче я перевів бабусю через дорогу, як нас вчили в школі», — зізнався режисер.