Таку претензію «слугам» висунула в інтерв’ю «Главкому» народна депутатка Юлія Яцик, яка вчора залишила монобільшість.
На запитання, чи не вважає політикиня свій вихід із фракції нечесним, зважаючи на обіцянки «слуг» припинити війну, Яцик відповіла: «Це була б на 100% правильна претензія, якби деякі депутати, зокрема, і я, не набрали більше відсотків, ніж партія. По-друге, такі докори були б справедливими, якби ми дотримувалися тих обіцянок, з якими йшли в Раду. От я намагаюся дотримуватися тих обіцянок не спотворювати те, що ми обіцяли під красивою назвою законопроекту про ринок землі, у тілі якого зашиті просто абсурдні речі. Ми все-таки казали про одну модель ринку, а в законі побачили зовсім іншу. Ми йшли з гаслами, що зупинимо війну, а бачимо ситуацію докорінно іншу – вона ще більш масштабною стала».
На думку Яцик, якби фракція діяла як цілісний організм і дотримувалася всіх обіцянок, «стояла як єдиний фронт і не йшла на якісь «шкурні» речі від Офісу президента», то вона б погодилася, що вчинила нечесно.
«Але як можна казати, що я зобов’язана дотримуватися якихось обіцянок і гарантій фракції, якщо фракція сама їх порушує?», – наголосила політикиня.
За її словами, для закінчення війни робиться недостатньо, і це стосується не тільки фракції та депутатів.
«На Тимчасовій слідчій комісії з розслідування фактів порушення прав військовослужбовців ми достатньо висвітлюємо проблемних питань військових – по оснащенню, от по ДОТах (довготривалих оборонних точках) нещодавно розглядали – там трешняк повний. Якби було бажання реагувати і усувати ті не.доліки, на які вказують депутати в своїх комісіях, бажання уряду витрачати кошти не на ремонти доріг чи парки та сквери, а саме на оснащення наших військових, обладнання фортифікаційних споруд, результати були б значно кращими», – зауважила Яцик.