24-річний контратенор Віденської державної опери Йоганнес Піч, відомий як JJ, який став переможцем 69-го пісенного конкурсу Євробачення та відкрито зізнався у стосунках із хлопцем одразу після свого тріумфу.
Про це співак розповів під час пресконференції після оголошення результатів конкурсу, повідомляє Eurovision.tv.
Піч зазначив, що хотів би, щоб наступний конкурс пройшов у Відні, адже там живе його обранець.
"Я хотів би, щоб Євробачення 2026 пройшло у Відні. Річ у тому, що мій бойфренд проживає близько арени проведення шоу, і тоді я зможу просто пройтись, щоб не їздити далеко", – заявив співак.
Як повідомлялося раніше, представник Австрії набрав 436 балів, з яких 258 надійшли від професійного журі, а ще 178 – за результатами глядацького голосування. Такий результат дозволив йому обійти найближчих конкурентів: Ізраїль посів друге місце з 357 балами, а Естонія – третє з 356.