U-News » Здоров'я » Лікар назвав 2 способи позбавлення головного болю без таблеток
Всі новини

Лікар назвав 2 способи позбавлення головного болю без таблеток

Впоратися з головним болем допоможуть не лише пігулки. На думку лікаря-невропатолога Ігоря Орлова, є ще два способи, які можуть покращити стан.

Фахівець розповів, що найчастішою причиною головного болю стає погіршення кровообігу. При такому порушенні зазвичай призначаються препарати, що покращують циркуляцію крові, пояснив Орлов. Проте досягти необхідного ефекту також можна, якщо закапати у вушну раковину спеціальні олії.

“Самим можна використовувати, наприклад, камфорне масло. Можна закапати кілька крапель у вушну раковину і поставити турунду (скручений з вати тампон. – ред.). Ця чудова процедура теж активізує мозковий кровообіг. Якщо у людини болить голова і вона хоче позбавитися від болю, то цей метод має допомогти”, – порадив лікар.

Ще один спосіб позбавитися її або хоча б знизити інтенсивність – масаж вух, додав невропатолог. За його словами, робити це потрібно долонею – закрити нею вухо повністю, злегка натиснути та повільно здійснювати кругові рухи. Орлов пояснив, що це створить підвищений тиск, що корисно для покращення кровообігу та зняття головного болю.

Читай U-News в Google News
Читають Коментують
Няня с проживанием за границу: основные разновидности

Няня с проживанием за границу – это профессионал, основная ...

Стиліст назвала несподівані тренди літа 2022 

У моді будуть пір'я, сітка і бахрома. Український стиліст ...

Окна будут такими чистыми, будто их нет: французский способ мытья стекол

Говорят, что французы любят все натуральное, в том числе и ...