Не варто ігнорувати хронічну втому.
Непоодинокі випадки, коли організм людини сигналізує про проблему за допомогою постійного почуття втоми.
Насамперед до надмірної втоми може призвести нестача заліза. Справа в тому, що в такій ситуації організму не вистачає кисню, наслідком чого стає сонливість та почуття апатії.
Часто причиною втоми стає дефіцит іншого важливого елемента – вітаміну D, оскільки він відповідає за енергетичний рівень, беручи активну участь у метаболізмі кальцію.
Також слід звернути увагу на здоров'я внутрішніх органів. Так, особливо важливе здоров'я щитовидної залози. Якщо організму не вистачає фізичних навантажень, йоду, селену чи інших поживних речовин, сповільнюється метаболізм. При проблемах такого типу, людина відчуває труднощі зі скиданням зайвої ваги, відчуває слабкість і нестачу мотивації, а також мерзне без очевидних причин. Ще одним органом, що впливає на гальмування роботи всього організму, є печінка. Причиною її хворого стану стає вплив зовнішніх факторів. Серед них переїдання, шкідливі звички, недосипання та часті стреси.
Чимало важливий і гормональний фон людини. Так, за надмірну втому може нести відповідальність зниження рівня тестостерону, що відбувається через брак цинку, магнію, вітаміну D3, амінокислот, а також м'язової маси.
У спробах упоратися з проблемами самостійно можна погіршити ситуацію, тому за перших підозр на подібні недуги слід звернутися за допомогою до лікаря.