U-News » Шоу-біз » "Я ж тепер на пенсії!" Актор "Маски-шоу" Володимир Комаров – про зіркову хворобу, роботу екскурсоводом та бізнес на курцях
Всі новини

"Я ж тепер на пенсії!" Актор "Маски-шоу" Володимир Комаров – про зіркову хворобу, роботу екскурсоводом та бізнес на курцях

Зірка гумористичного телешоу "Маски-шоу" Володимир Комаров згідно з паспортними даними святкує свій день народження раз на чотири роки. Артист народився 29 лютого – у високосний рік. Вчора йому "стукнуло" 60 років.

В інтерв'ю OBOZ.UA чи не найколоритніший персонаж "Масок" у своє свято розповів, чому залишив шоу на піку популярності, а також розсекретив захоплення, яке ніяк не пов'язане з артистичною кар'єрою. Володимир Комаров – єдиний в Одесі майстер, який створює авторські люльки для паління. Але й це ще не всі, як виявилось, його теперішні професії.

– Володимире, з ювілеєм! Зізнаюся, додзвонитися до вас було непросто.

– З сьомої ранку дзвонять! Ні хвилини спокою – вітання з усіх месенджерів. З різних міст та країн, навіть з Австралії. Але я себе морально готував до того, що сьогодні весь день тільки тим і займатимусь, що відповідатиму на дзвінки. А що ще? Я ж тепер на пенсії (сміється).

– Завжди мріяла поговорити з людиною, яка народилася 29 лютого. Розкажіть, як це – чотири роки чекати дня народження?

– Я не чекаю, спокійно до цього ставлюся, рівно. Є у дні народження і позитивні моменти, але й негативні є. Плюси в тому, що це раз на чотири роки, а мінуси – святкування розтягується зазвичай на два дні – і 29 лютого, і 1 березня. Або і 28 лютого, і 1 березня. А в армії мені давали у ці дні цілих два вихідні. Яким був найпам'ятніший день? Я вже й не згадаю, знаєте, моє життя – це одвічна біганина, переїзди якісь.

Я лише останні кілька років Новий рік удома зустрічаю, а так у роз'їздах, весь час десь носить. Сьогодні у мене – лише дзвінки та розмови телефоном. Увечері підійду до клубу любителів трубки, там мене привітають тортиком і почалапаю додому. Тому що вже не пиячу, треба вести спокійний спосіб життя, берегти здоров'я (сміється). Ні, я серйозно! Просто інакше спектр вражень на ранок ніяк не тішить, а мені хочеться почуватися добре завжди.

– А чи правда, що ви єдиний майстер в Одесі, який робить люльки?

– В Одесі – єдиний. Якось глянув на YouTube ролик, з чого роблять цигарки. З'ясувалося, що в тому, що сьогодні продається в магазинах, немає тютюну, ось така справа, а я хотів палити саме тютюн. Ось і прийшов до того, що краще перейти на люльку. А їх має бути хоча б кілька, бо після паління трубці треба відпочити, подихати. Якщо палити часто одну й ту саму, змінюється смак тютюну – не на краще.

Ось і вирішив зробити собі кілька, а потім пішло-поїхало. До речі, українські майстри вважаються одними з найкращих у світі, я наймолодший серед них. Люлька – це недешеве задоволення. Майстерський виріб із хорошого дерева не може коштувати менше 100 доларів. І на її виготовлення витрачається чимало часу – нерідко цілий тиждень.

– А розкажіть про ще одне ваше захоплення – ви водите по Одесі екскурсії.

– Взимку – практично ні, це традиційно час застою, а з березня почну. Маршрути й теми вигадую сам. Що це може бути? Район Молдаванки, де виріс, або, наприклад, алкогольна екскурсія центром міста, бо свого часу я любив випити – розуміюся в цьому (сміється). Бувають і індивідуальні екскурсії – мені постійно пишуть в особисті повідомлення: а можна замовити?

– Як змінилася Одеса під час війни?

– Психологія людей дуже змінюється, сприйняття світу – через ці бомбардування, прильоти. І саме місто змінюється незалежно від часу, який ми зараз переживаємо. Одеса була зовсім іншою у моєму дитинстві. А зараз стає, як мені здається, трохи стандартною, перетворюється на таке собі загальноприйняте місто. Звісно, мене це засмучує. Хотілося б зберегти якийсь колорит бодай десь у куточку Молдаванки.

Я дуже люблю Одесу. У мене є електричний скутер, не знаю, якої марки, – сподобався і купив. Назвав "Боліваром". Я на ньому їжджу Дерибасівською, в районі Соборки: мене тут усі знають – привіт-привіт.

– Напевно, вас часто запитують, чому пішли з "Маски-шоу". Подейкували навіть, що вас тоді вразила зіркова хвороба.

- Ні, справа не в цьому. Зіркова хвороба мала місце років 25 тому. І минула дуже швидкоплинно. Друзі поставили на місце мізки – і все пройшло. Чому пішов із "Масок"? Я так влаштований, що намагаюся жити в прагненні до того, щоб отримувати задоволення. Щойно перестав відчувати радість від роботи – мені вже не дуже цікаво. Зрозумів, що треба щось інше шукати. Мені здається, це навіть не я приймаю такі рішення, більше почуття за мене вирішують. Ось не подобається – і прощаюсь.

Причому найчастіше не знаючи, що буде далі – куди понесе. І ніколи не шкодував про жодне з рішень, хоча часом доводилося не дуже легко. Але тут маю такий рецепт: треба прислухатися до себе. Що ти хочеш робити? Чим займатися? Якщо почуєш – все складеться. І гроші на життя з'являться.

– А вам багато потрібно?

– Багато не треба. Щоб вистачало на щоденні витрати, а якщо ще вдасться виїхати хоч раз на рік у відпустку – взагалі чудово. Поки що на поїздки не вистачає: у мене пенсія буде 2 тисячі гривень. Ну, у нас таке життя зараз в Україні, що вдієш. А повертаючись до "Масок", хочу зазначити, що ми всі залишилися у добрих стосунках, ба більше, разом із Борисом Барським ми дружимо вже майже пів століття. Це найдовший мій друг за все життя. Познайомились, коли він був студентом, а я – школярем. Разом займалися пантомімою у Палаці культури студентів.

В одеському театрі "Маски" буваю і зараз, але не працюю там уже давно. І не хочу, бо трохи займатися – це неправильно. Чи влітаєш у це все, чи не треба починати. Але якщо Боря просить десь підзнятися для реклами, чимось допомогти, завжди погоджуюся.

– У "Маски-шоу" вам дуже давалися жіночі ролі. Граючи їх, уявляли якогось конкретного персонажа?

– Ні, яку сукню одягнуть, такого персонажа і вигадував. Відштовхувався від костюма – зовнішнього образу. Сукні ринкової торговки та манірної дівчини відрізняються. І народжується тип поведінки – нічого складного. Ну, і звісно, треба відчувати персонажа. Ну, я вже й не згадаю, коли востаннє грав такі ролі. Але в кіно продовжую зніматися – ось перед війною у Чорноморську відбувалися зйомки серіалу за моєї участі.

– Як складається особисте життя? В одному з інтерв'ю розповідали про трьох дружин.

– Було три дружини – так. А зараз мені шістдесят, я один. І мені дуже добре, ніхто не пиляє (сміється). Але кожну із трьох дружин люблю. Перша зараз живе в Італії, друга – в Англії, третя – недалеко від мене, ми мало не щодня з нею бачимося.

– А з дітьми сьогодні бачитиметеся?

– Син – в Одесі, але він дуже зайнятий – працює в корекційному центрі дитячим психологом. Здобув освіту тут, а потім ще навчався в Ізраїлі. Донька живе в Італії, у мене внучка там уже є. Ось щойно бачилися з нею по вайберу – вітала.

– З якими думками прокидаєтеся в цей непростий час?

– Звичайно, мрію, як усі, про те, щоб війна закінчилася. Щоб цей придурок плешивий уже "крякнув" нарешті. Оце моє головне бажання зараз. Ще хочеться, щоб країна почала розвиватися у правильному напрямку, щоб депутати були депутатами, а не Бог зна ким, щоб законів дотримувалися, а у наших дітей було щасливе, розмірене життя.

– У Росії у вас залишилися друзі? Спілкуєтесь?

– Не лише друзі, а й родичі. Вони чудово розуміють, що діється насправді, але спілкуватися нам складно. Вони бояться, що їх слухають, я також переживаю за них у цьому сенсі. Тому телефонуємо не так часто, як раніше.

– Дозвольте зробити вам комплімент – у вас чудова українська.

– Ну, це нормально, українська – моя друга рідна мова. Багато років їздив до бабусі під Кіровоградом (зараз Кропивницький. – Ред.) на канікули. Повертався до Одеси, говорив українською. Вона лягла у мене в голові якось легко. Я вважаю, що якщо ти в Україні живеш, мову треба знати. Вдома, у побуті можеш розмовляти хоч гагаузькою. І знаєте, що для себе відзначив нещодавно: в Одесі стало дуже багато українськомовних мешканців. Я іноді навіть питаю, наприклад, у магазині касира: "Звідки ви? Така класна українська". "Я – одеситка", – відповідає. Мені це так подобається! Гарна у нас молодь – грамотна, перспективна.

Читай U-News в Google News

Читають Коментують
Робітники випадково відремонтували кухню не в тому будинку: як відреагувала господиня
32 152
Знадобилося 20 хвилин: чоловік придумав креативний спосіб провчити галасливого сусіда
30 275
Жінка знайшла заначку, сховану від чоловіка багато років тому: витратити гроші уже не можна
26 814
Медики назвали найкориснішу для здоров’я рибу
22 126
Як позбутися старечого запаху і звідки він з’являється уже після 40 років
20 860
Чоловік не може продати будинок через сусіда та його "витвір мистецтва": що він зробив
20 489
У Мережі висміяли наречену з пишними формами через рвану сукню
16 072
Лікар назвав ягоду, яка провокує проблеми зі здоров’ям у людей після 60 років
12 107
Жирова хвороба печінки: перші "тихі" зміни в організмі назвали лікарі
11 975
Знайти 3 відмінності між картинками зможе лише найуважніший: складна загадка для розумників
10 860
Вийшло не страшно, а смішно: у мережі з'являються меми про російський "Орешник"
10 800
Бабуся у масивних окулярах, яка не пам'ятає свій вік, несподівано стала зіркою мережі
10 779
Онук вирішив прибрати старий занедбаний гараж бабусі й знайшов там справжній скарб: що там було
10 701
Чому варто вибирати незамерзайку з автозаправки замість магазинної
0
Після публікації кумедного ролика у TikTok люди розкупили в магазинах всі цукерки
0
У ГУР підтвердили існування російського плану щодо розділу України на три частини
0
Водіїв попередили про одну фатальну помилку, яка вб’є двигун взимку
0
Одна маловідома кнопка в автомобілі, яка в рази спрощує паркування
0
Вік чи пробіг: що важливіше під час вибору вживаного автомобіля
0
Чому водіям в тумані слід вимикати дальнє світло та відкривати вікна
0
Водіям пояснили, за яких умов автомобілі стають невидимими для камер
0
В Україні розширюють перелік причин для позбавлення прав
0
Пережила страшну хворобу на піку популярності: де зараз ведуча "Території А" Рудницька і як змінилася
0
Alyona Alyona зізналася про боротьбу з депресією та тривожним розладом
0
Стюардеса розкрила секрет, на що вони звертають увагу при першій зустрічі з пасажиром
0
5 помилок господинь, які хочуть заощадити час
0
Три ознаки "хронічного" чоловіка-зрадника. Розпізнати простіше, ніж ви думаєте

"Хронічного" чоловіка-зрадника, як виявилося, розпізнати ...

Олія зі сковороди бризкає на всі боки під час смаження: як цього позбутися

Приготування їжі на сковороді є улюбленим способом, ...

Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року, щоб залучити щастя і добробут

Важливим етапом святкування Нового року завжди було ...