Праска - це той самий прилад, який часто використовується в побуті. Відповідно і догляд за нею має бути постійним.
Сода. Для приготування розчину потрібно змішати 1 чайну ложку соди з невеликою кількістю води, щоб утворити пасту густу. Готову суміш наносимо на поверхню праски, де є накип. Звертаємо особливу увагу забруднені області. Залишаємо содову пасту на підошві праски протягом 15-20 хвилин, щоб вона роз'їла накип. Ганчіркою витираємо накип і втрачаємо залишки пасти. Завершуємо процес сухою ганчіркою або серветкою.
Лімонна кислота. Приготуйте розчин на основі цієї речовини. Додайте 1-2 чайні ложки лимонної кислоти у склянку води та ретельно розмішайте, поки кислота повністю розчиниться. Залийте розчин лимонної кислоти в резервуар для води вашої праски.
Увімкніть праску та розігрійте її до середньої температури. Залишіть розчин лимонної кислоти на 5-10 хвилин і випустіть кілька разів. Лимонна кислота розчинить вапняні відкладення на прасці. Вичищаємо накип серветкою або ганчіркою і витираємо насухо.
Оцет. Готуємо розчин наступним чином: змішуємо однакові частини оцту та води. Занурюємо м'яку ганчірку або серветку в розчин оцту. Очищаємо зовнішню частину праски, протираючи її ганчіркою, змоченою в розчині оцту.
Для видалення накипу або вапняних відкладень із платформи праски використовуйте зубну щітку. Витріть залишки мокрою ганчіркою, а потім насухо.