Спекотна погода, швидкий темп життя та задушливий громадський простір змушує почуватися некомфортно і постійно пробувати якісь лайфхаки для зменшення потовиділення. Одні купляють вкладки для одягу, інші пробують ін’єкції ботулотоксина в області під пахвами.
Сподіваємося, тобі пощастило знайти свій ідеальний дезодорант, який надійно захищає від поту, не залишає слідів на одязі і при цьому не перебиває запах парфуму.
Втім, навіть якщо всі ці пункти дотримуються, влітку все одно виникає постійне бажання якнайчастіше приймати душ і змінювати одяг. Все-таки відчуття свіжості залежить не тільки від стану пахв ?
Експерти вважають, що літній захист від поту повинен поширюватися і на інші зони і включати не тільки дезодорант, а й додаткові засоби для обличчя і тіла: як з дезодоруючим ефектом, так і просто легкі та мінімалістичні за текстурою та властивостями.
Перегляд свої правила догляду за волоссям
У спеку зачіска може втратити свіжість вже через кілька годин після миття голови: наприклад, якщо ти йшла кудись у швидкому темпі, коли на вулиці +30. Щоб зменшити потовиділення шкіри голови, недостатньо збирати волосся у пучок чи хвіст. Літній догляд повинен відрізнятись від догляду в іншу пору року.
- По-перше, варто перейти на легші продукти. На думку перукаря Тайреса Селмона, засоби, які містять масла, можуть забивати пори, через що обмінні процеси в клітинах шкіри змінюються. Це загрожує не тільки підвищеним потовиділенням, а й появою запалень на волосистій частині голови.
- По-друге, не забувай двічі використовувати шампунь. Перше миття допоможе видалити засоби для укладки, пил та інші забруднення із зовнішнього середовища, а друге — до кінця видалити шкірний жир, який більш активно виділяється через спеку.
- По-третє, спробуй наносити менше незмивних засобів. Якщо ти сильно потієш, цей лайфхак допоможе уникнути швидкої втрати об’єму.
Спробуй техніку зворотного макіяжу
Влітку буває проблематично використовувати тональні засоби та кремові продукти для макіяжу, особливо у поєднанні із сонцезахисними кремами з високим SPF-фактором. Відмовлятися від макіяжу для багатьох дівчат також не варіант. Тому візажистка Тиша Томпсон радить трохи змінити етапи нанесення косметики.
«Після очищення та догляду нанеcіть на обличчя праймер, щоб продовжити стійкість макіяжу. Потім закріпіть його тонким шаром пудри. Це створює ідеальну базу для тонального засобу, консилера та кремових продуктів, щоб бути впевненою у своєму макіяжі до кінця дня», — пояснює експерт.
Додай у свій догляд антисептичні засоби
У соцмережах часто зустрічаються поради щодо нанесення дезодоранту на різні частини тіла з підвищеним потовиділенням: наприклад, під коліна та внутрішню зону стегна, яка може натиратися під час ходьби. Робити це не завжди зручно, адже шкіра в цих областях відрізняється від шкіри пахв.
Додатковий варіант захисту від поту — це наносити антисептичні засоби, наприклад гідролат чи хлоргексидин. За словами дерматолога Муніб Шах, подібні засоби запобігають розвитку хвороботворних бактерій, через які й з’являється неприємний запах.
І гідролати, і хлоргексидин майже не мають аромату та випускаються у форматі спрею, тому їх зручно використовувати. За бажання засіб можна нанести і на зону пахв — до того, як застосовуватимеш дезодорант-антиперспірант.