Надалі музей не збирається скасовувати практику доступності експонатів і закривати їх від відвідувачів перегородками або обмежувальним склом.
Під час екскурсії до музею в Ізраїлі чотирирічний хлопчик випадково розбив 3500-річний глечик.
У музеї Хехт в Хайфі розповіли, що посудина датується бронзовим століттям між 2200 і 1500 роками до нашої ери — і є рідкісним артефактом, оскільки залишилася неушкодженою.
Він був виставлений біля входу в музей без скла, оскільки музей вважає, що є «особливий шарм» у демонстрації археологічних знахідок «без перешкод».
За словами батька хлопчика, Алекса, син злегка потягнув глечик до себе, бо хотів подивитися, що там всередині. У якийсь момент він впав і розбився. Чоловік був шокований, побачивши сина поруч з купою осколків, і спочатку навіть подумав, що це зробила не його дитина. Заспокоївши переляканого сина, він поговорив з охоронцем.
У музеї Гехта, який збирає археологічні та мистецькі предмети, повідомили, що дитину запросили на виставку разом з родиною на організовану екскурсію після інциденту, що стався кілька днів тому.
«Трапляються випадки, коли експонати навмисно псуються, і такі випадки розглядаються з великою суворістю, включно із залученням поліції. У цьому випадку, однак, ситуація була іншою. Глечик випадково пошкодила маленька дитина, яка відвідувала музей, і реакція буде відповідною», — розповіла BBC співробітниця музею Ліхі Ласло.
Заклад вже знайшов фахівця, який відновить розбитий артефакт.