Оскільки сам слон наразі проживає у зоопарку Південної Кореї, то й слова він вивчив корейською мовою. Коли слон говорить, то кладе хобот собі до рота.
Азійський слон Кошік, якому цього року виповнюється 35 років, шокував науковців, оскільки став першим у своєму роді, хто зміг скопіювати людську мову. Про це пише Unilad.
Наразі Кошік перебуває в зоопарку "Еверленд" в місті Йонгіні, що розташоване приблизно за півтори години їзди від столиці Південної Кореї Сеула.
Використовуючи свій хобот, Кошік кладе його до рота і за допомогою вібрацій точно імітує людський голос.
Його словниковий запас корейської мови вже складає щонайменше п'ять слів — це "ні", "сидіти", "добре", "лежати", а також "привіт".
Докторка Анжела Штегер із Віденського університету в Австрії звернулася до зоопарку з проханням провести дослідження над Кошіком, коли побачила відео того, як він розмовляє. Їй дали на це дозвіл.
Вона уточнила, що під час дослідження не використовувався рентген ротової порожнини слона, тому, що відбувається у нього в роті, ніхто не знає.
"Але він винайшов новий спосіб звуковидобування, щоб узгодити свої вокальні рухи з людськими співрозмовниками. Якщо врахувати величезний розмір слона, довгий голосовий тракт та інші анатомічні відмінності – наприклад, у нього хобот замість губ… і величезна гортань – і він дійсно відповідає висоті голосу своїх тренерів, то це дійсно шокує", — наголосила Штегер.