Народний артист України Іво Бобул висловився про свої заробітки під час війни.
Раніше виконавець уже озвучував суму своєї пенсії — тоді вона становила всього п'ять тисяч. Утім, у новому інтерв'ю YouTube-проєкту ТСН ”Наодинці” він заявив, що зараз вона зросла вдвічі. За словами Бобула, на це вплинуло і те, що він озвучив її публічно. Іво Васильович зазначив, що станом на зараз його виплати становлять 10 тис. грн. І хоча він однаково вважає її замалою як для народного артиста, та все ж вдячний.
“Пенсію вже підняли. Зараз 10 тис. грн. Соромно. Але нічого, дякую й за це. Це підвищили за роки”, — розповів Бобул.
Водночас співак розповів, що продовжує працювати викладачем та очолює кафедру естрадного співу. Саме це дає йому можливість залишатися активним у професійному житті та отримувати додатковий дохід. Крім того, Іво зізнався, що доволі суворий зі своїми студентами, адже хоче їх якнайкраще підготувати до майбутнього.
“Продовжую викладацьку роботу, завідувач кафедри естрадного співу. В Лаврі є Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. Не виганяю з аудиторії, але можу покричати. Вони спочатку не хочуть вчитися, а потім телефонують і кажуть: “Іво Васильовичу, ми вам так вдячні, що ви нас змушували. Тепер ми це розуміємо”, — додав артист.