Пропагандисти РФ почали вихвалятись тим, що знищують власну техніку

Про реальні “успіхи” армії РФ в Україні свідчить те, що навіть пропаганді армії РФ немає з чого робити сюжети.

Відсутність у рашистів успіхів на фронтах – не завада для їхніх пропагандистів робити “победобесні” сюжети. Якщо під рукою немає підбитої української техніки – підійде власна, а якщо потрібно показати захоплену зброю – накидають мисливські рушниці та відстріляні одноразові гранатомети. Про це йдеться у повідомленні Defense Express.

Саме так, зокрема, поступили пропагандони з міноборони рф, які показали нібито цілий склад із “захопленою” зброєю. В кого її захопили, насправді дізнатися доволі складно. В першу чергу через те, що у сюжеті фігурують відстріляні пускові контейнери для гранатометів, які рашисти розбавили своєю РПГ-27 “Таволга”, якого фізично немає на озброєнні ЗСУ. Рядом показані револьвери, які більше схожі на іграшки, ніж на реальну зброю.

Але і цього було замало, тому на задньому фоні кинули справжні двостволки – мисливські рушниці, при цьому у вкрай незадовільному стані.

Якщо мисливські рушниці окупанти дійсно могли і відібрати, то ось логіки у діях інших рашистів знати доволі складно. Як твердять пропагандисти – якісь чергові військові злочинці з “росгвардії” захопили САУ 2С3М “Акація”.

Все це проілюстровано фото з місця подій та сами “трофеєм”, дбайливо прикритим маскувальною сіткою, через яку проступає рашиська “z-юка”.

Але все одно “пальму першості” отримує інший сюжет, в якому танк Т-64, який, скоріш за все, належав так званим “армійським корпусам ЛДНР”, видають за знищений український.

borg.expert

Новости по теме: