Як i де пройти тест на рівень англійської

Англійська мова вже давно є однією з найбільш затребуваних та поширених у світі. Її знають у більшості країн, на ній проходять програми навчання у багатьох європейських університетах. Чим краще ви вивчите мову, тим більша ймовірність успішного майбутнього - адже фахівці зі знанням цієї мови потрібні в багатьох компаніях.

Перед тим як влаштовуватися на роботу перекладачем або змінювати країну проживання, потрібно оцінити свій рівень володіння мовою. Якщо він не відповідає необхідному, потрібно більше уваги приділити вивченню - теорії та особливо практицi спілкування англійською.

Де можна пройти таку перевiрку, що вона дає i за якими критеріями визначається рівень знання?

Безкоштовний тест на знання англійської

На сайті EnglishDom вам пропонується відповісти на кілька запитань та виконати завдання, виходячи з результатів система дасть вам оцінку. Цей результат буде розглядатися за чотирма критеріями:

  • граматика;
  • кількість знайомих вам слів, словниковий запас;
  • аудіювання (здатність розібрати мову на слух);
  • читання

Це чотири основні параметри, визначальних, наскільки добре людина володіє мовою і наскільки вільно може нею говорити. Пройти тест на рівень англійської та отримати результат на цьому навчальному сайті ви зможете швидко та безкоштовно. Крім цього, вам видадуть рекомендації про те, що зробити, щоб цей рівень підвищити.

Які рівні знання мов існують

Є кілька позначень для знань у галузі іноземних мов. Початківець (А1) може розуміти найпростіші слова та фрази, назвати своє ім'я чи ім'я іншої людини, відповідати на найпростіші запитання.

Наступний ступінь - А2 (елементарний). На цьому етапі можна розуміти вже більше поширених слів, фраз, вживати їх у розмовах.

Середній (В1) передбачає розуміння загального сенсу, вміння взяти участь у простій розмові, пояснити стандартну ситуацію - наприклад, в готелі або кафе. Ви зможете переказувати своїми словами почуті історії, події, описати себе та свої захоплення.

В2 - це вже трохи вище за середній, тепер вам доступні складні специфічні тексти - наприклад, на технічні тематики. Ви можете досить швидко говорити з носієм мови, при цьому розумітимете його і він розумітиме вас.

С1 - це просунутий рівень, який вважається найвищим серед людей, які є носіями мови. Далі - вже рівень носія. Вам стане доступне розуміння багатозначних текстів, ви зможете писати складні статті та наукові роботи.

Новости по теме: