Магній – надзвичайно корисний мікроелемент. Він допомагає підтримувати в порядку кровоносні судини, не даючи їм звужуватися, регулює нормальний рівень артеріального тиску, а також відсуває в неозоре майбутнє ризик познайомитися з хворобою Альцгеймера.
Крім того, завдяки йому ми стаємо набагато більш терпимими до зовнішніх і внутрішніх подразників. Простіше кажучи, нерви стають, як канати. Лікарі радять щодня вживати з їжею від 300 (жінки) до 400-500 (чоловіки) міліграмів магнію.
Найбільше магнію міститься в таких продуктах.
Вівсянка. До складу пластівців з мінімальним ступенем термічної обробки входить не тільки магній, а й вітаміни групи В, Е. а також калій, цинк, фосфор та ін. Завдяки цьому за допомогою вівсянки можна легко регулювати рівень цукру в крові і тиск.
Гречана крупа. Це справжній чемпіон за вмістом магнію. У 100 грамах гречки міститься добова доза важливого для здоров’я макроелементу.
Гарбузове насіння. Ще один смачне джерело корисних речовин: в 100 гр. насіння є дві добові норми магнію.
Насіння соняшника. Мало того, що вони дуже смачні, так ще і вельми багаті цінними речовинами, в числі яких не тільки магній, а й кальцій, марганець, фосфор, залізо, цинк та ін.
Рукола. Ця травичка чудово тонізує, а ще допомагає залишатися спокійними навіть в найскладніших ситуаціях.
Какао-порошок. Ще один рекордсмен за вмістом магнію: в 100 гр. сухого порошку вчені виявили 425 міліграмів магнію.
Сухофрукти (родзинки, курага, фініки). Краща їжа для перекусу маленьким дітям і людям, які мають дефіцит магнію.
Кешью. Швидко і ефективно заповнюють дефіцит в організмі магнію, кальцію, калію, цинку, міді, марганцю, селену, заліза, фосфору. А заодно наповнюють людину енергією і гарним настроєм.
Морська капуста. З’ївши її, ви поповните власні запаси магнію, фосфору, йоду, натрію і жирних кислот.
Морська сіль. Дієтологи давно говорять, що, крім інших достоїнств вона набагато корисніше звичайної – кухонної.