Злата Огнєвіч, якій нещодавно виповнилося 40 років, поїхала у відпустку до В'єтнаму. Однак враження зовсім не такі, як планувала отримати зірка.
І якщо на материку ще все було непогано (принаймні були позитивні моменти), на в'єтнамському острові Фукуок настільки брудно, що Огнєвіч буквально була шокована. Огнєвіч поскаржилася на надзвичайно забруднений океан і сказала, що її це дуже тригерить – настільки, що відчуває іспанський сором.
Однак не лише цей різновид сміття збентежив зірку. Вона надзвичайно художньо (проте зрозуміло для кожного українця) висловилася, що ще заважало їй розслабитися. Це характерний для держави-агресорки акцент та поведінка.
Та все ж знаменитість показала атмосферні кадри. Видно, що Злата Огнєвіч любителька активно відпочинку та екскурсійних програм.
